Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
Pn24luty202507:48

Awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek!

 
W miniony weekend nasze uczennice rozegrały turniej półfinałowy Mistrzostw Polski we Wrocławiu.
Po trzech dniach rywalizacji zajmujemy pierwsze miejsce i tym samy awansujemy
do siatkarskiej elity najlepszych 8 zespołów w Polsce.
 
Przebieg turnieju:
Enea Energetyk Poznań - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0
Enea Energetyk Poznań - SMS Sparta Kraków  3:0
AS AZS - AWF Wrocław - Enea Energetyk Poznań  1:3
 
Już za dwa tygodnie zagramy o medale. W terminie 5-9 marca nasze siatkarki wystąpią w turnieju finałowy
Mistrzostw Polski Juniorek, który odbędzie się w Dębicy.
 
Gratulacje i powodzenia!!!
Pn10luty202511:47

JUNIORZY NA 1/4 MP

 

W dniach 6-9 lutego uczniowie naszej szkoły startowali w 1/4 MP Juniorów w Lublinie.

Wszyscy uczniowie są zawodnikami klubu Enea Energetyk Poznań.

Po 4 dniach zmagań skończyliśmy turniej na  1 miejscu wygrywając kolejno z:

 

MLKS Volley Gubin 3:0

Karpaty MOSiR Krosno 3:0

TPS Lublin 3:0

MKS Andrychów 3:0

 

Tym samym awansując do 1/2 MP czyli najlepszej 16 w Polsce.

 

 

Wyróżnionym zawodnikiem z naszej drużyny został wybrany Maciej Pacholski

 

Klasyfikacja końcowa:

🥇 Enea Energetyk Poznań

🥈 MKS Andrychów

🥉 TPS Lublin

  1. MLKS Volley Gubin
  2. MKS Ikar Legnica
  3. Karpaty MOSiR Krosno.
Wt14styczeń202510:02
Information
Sport
BasSzy
754 hits
Mistrzowie Wielkopolski MKS Poznań

Wychowankowie Domana Leitgebera w kategorii Junior wczoraj 13.01.2025 w Wągrowcu

rozegrali ostatni mecz na etapie rozgrywek Wielkopolski i odebrali złoto.

Teraz przed nim dalsza droga o mistrzostwo kraju!

GRATULUJEMY

 

Pn10luty202508:19
Bardzo dobre wieści dotarły do nas z Wieliczki.
Nasze uczennice na co dzień reprezentujące Klub Sportowy Enea Energetyk Poznań
w miniony weekend rozegrały niezwykle wymagający turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w Wieliczce.
Przez 4 dni dziewczyny rozegrały 4 mecze. Poniżej przedstawiamy wyniki:
 
ECO UNI Opole - ENEA Energetyk Poznań 0:3
ENEA Energetyk Poznań - UKS VOLLEY 34 ŁÓDŹ 3:0
ENEA Energetyk Poznań - PGE LTS Legionovia Legionowo 3:1
SMS Solna Wieliczka - ENEA Energetyk Poznań 1:3
 
Wygrywamy wszystkie mecze i z pierwszego miejsca awansujemy do turnieju
półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorek, który odbędzie się już za dwa tygodnie w terminie 21-23.02.
 
Skład zespołu:: Uczennice ZSGD Lilia Wójcik, Barbara Grejman, Maja Malczewska,
Weronika Janusz, Oliwia Pasiak, Amelia Nogaj, Evelyn Daley, Nadia Łuszyńska, Atena Kołakowska,
Emilia Skwierczyńska, Eva Michelson, Angelina Kruszona  
 
oraz Wirginia Mulka, Iga Kępa, Martyna Witczak, Zofia Bąkowska, Zuzanna Kaczanowska
 
Trenerzy: Marcin Patyk, Michał Dudek
 
Ogromne gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach !!!
 
Pn15kwiecień202407:23
Information
Sport
BasSzy
1550 hits
Wicemistrzynie Polski !!!

 

Uczennice klasy taniec sportowy XVIII Liceum Ogólnokształcącego z klas. 2Lb i 2La

należące do klubu Kolejorz Girls

zdobyły srebrny medal w swym debiucie na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym

 w kategorii pom Dance Elite Junior. Brawo za udany debiut

GRATULUJEMY !!!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 97

Wczoraj 262

W tygodniu 1190

W miesiącu 5810

Od początku 2019 roku 2352070

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech