Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (10 Votes)
Cz2czerwiec202206:11
Information
Sport
BasSzy
2890 hits
Licealiada dziewcząt w siatkówce!

 

W dniu 30.05.22 w Szamotułach odbył się Finał Wielkopolskiej Licealiady w siatkówce dziewcząt.

Uczennice naszej szkoły zajęły 2 miejsce i są vice-mistrzyniami Wielkopolski.

GRATULUJEMY laughing

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 86

Wczoraj 448

W tygodniu 86

W miesiącu 11556

Od początku 2019 roku 1994696

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech