Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N26styczeń201416:11
Information
Biblioteka
MK AS
3654 hits
Konkurs na recenzje rozstrzygnięty

22.01.2014 w ramach akcji "U nas Walentynki już w styczniu" ogłoszono wyniki konkursu na najciekawszą recenzję książki o miłości. Jury w składzie pani prof.  Magdalenia Kulikowska i pani prof. Alicja Syrzysko przyznało nagrody:

 I miejsce Filip Kudliński III gd

II miejsce Izabella Górecka III lc

III miejsce Ewa Barszcz II ga

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 873

Wczoraj 1235

W tygodniu 6973

W miesiącu 28649

Od początku 2019 roku 910795

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech