Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt26listopad202112:38
Information
Małgorzata Sargalska
273 hits
Projekt czytelniczy "Z książką mi do twarzy"

Pierwszym grudniowym  działaniem, do którego serdecznie Was zachęcamy, jest Literacki kalendarz adwentowy. W bibliotece pojawił się świąteczny domek z szufladkami, w których znajdują się tytuły książek – niespodzianek do wypożyczenia. Za każdą wypożyczoną w ten sposób lekturę otrzymacie pierwsze punkty. Jest to wspaniały sposób, aby zapoznać się z ciekawą powieścią w okresie świątecznym!

Dodatkowe punkty można zdobyć przez cały okres projektu, przynosząc książki na Bookcrossing oraz Wielką Zbiórkę Książek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie. Gwarantujemy, że będzie to dla Was wspaniała literacka przygoda!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 121

Wczoraj 986

W tygodniu 5128

W miesiącu 36924

Od początku 2019 roku 983116

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech