Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn18listopad201309:05
Information
Administrator strony
4082 hits
Rozstrzygnięcie Konkursu Niepodległościowego

W dniu 7 listopada 2013 rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Multimedialny pt. "WOLNOŚĆ- KOCHAM I ROZUMIEM- Narodowe Święto Niepodległości oczami współczesnego młodego człowieka".

 

Wyniki:

I  MIEJSCE: MAŁGORZATA KONIECZNA Z kl.II LA
II MIEJCSE: NATALIA RATAJCZAK Z kl.II LA
III MIEJSCE: MAGDALENA SOBKOWIAK Z kl.II LA
      oraz WIOLETTA BOROWIAK I ANNA SOBKOWIAK Z kl.I GA
 Gratulujemy i dziękujemy za udział
                    ORGANIZATORZY: ANNA GRZESIAK
                                    MARZENNA CIEMNIECKA
 


 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 874

Wczoraj 1235

W tygodniu 6974

W miesiącu 28650

Od początku 2019 roku 910796

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech