Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.20 (5 Votes)
Wt7grudzień202108:57
Information
Projekty międzynarodowe
BasSzy
1503 hits
Fotorelacja z praktyk zagranicznych - HISZPANIA SARAGOSSA - ERASMUS

 

 

Już od tygodnia nasi uczniowie zdobywają doświadczenie zawodowe w zagranicznych firmach. 

Poniżej relacja z hiszpańskiej Saragossy, jak widać tęsknią za polskim jedzeniem tongue-out

Uczniowie chodzą do pracy, ale też mają czas na zabawę. Zwiedzają piękną okolicę i nawiązują nowe relacje społeczne. cool

Druga grupa dopiero rozpoczyna praktyki we Włoszech w okolicach Bolonii. 

Życzymy udanej pracy i mile spędzonego czasu!

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 253

Wczoraj 1318

W tygodniu 2916

W miesiącu 15740

Od początku 2019 roku 1253246

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech