Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (6 Votes)
Śr27październik202108:28
Information
Sport
BasSzy
925 hits
Lekkoatletyczna Licealiada - sukcesy naszych uczniów

Wielkim sukcesem naszej szkoły zakończyły się zmagania podczas lekkoatletycznych mistrzostw Poznania szkół ponadpodstawowych rozegranych na stadionie Golęcin.


Zdobyliśmy 4 medale:
Marta Haczyk (klasa 4GD) złoty medal w chodzie sportowym - 4 złoto z rzędu!,
Hanka Weichert (3LBp) złoty medal w pchnięciu kulą,
Kacper Janczyk (3LBP)- srebrny medal w pchnięciu kulą,
Michał Jaskowski (3LBp)- brąz w rzucie oszczepem.
Ponadto miejsca w finałowej ósemce:
Dominika Płótniak (3LBp) 4 miejsce rzut oszczepem
Marcin Kulas (4GD) 4 miejsce skok w dal
Jan Pruchniewicz (2GWG) 4 miejsce bieg na 200m
Agata Szczodrzyńska (3LAp) 5 miejsce skok w dal
Angelika Majchrzak (3LAp) 6 miejsce bieg na 200m
Sztafeta 4x100m 6 miejsce w składzie:
Marcin Kulas,Bartosz Kujawa (4GD),Jakub Szukała (3GW), Patryk Jarzębowski (1GG)
Bartosz Gapiński (3GB) 8 miejsce bieg na 800m.
Dziękujemy pozostałym startującym:
Michalinie Kokot (1GA), Kacprowi Jankowskiemu (2GWG),Magdalenie Urbaniak,Marcie Szubert, Zuzannie Frąckowiak (2LA), Kasprowi Nowaczykowi,Wiktorii Zientek,Marcie Hołowińskiej, Dominice Schulze,Barbarze Stępień (3LBp), Erykowi Szymurze (2GA), Janowi Tarnowskiemu (1GB) oraz Bartoszowi Brzoskiemu (1DS).
Wszyscy przyczynili się do zajęcia przez szkołę 6 miejsca w klasyfikacji ogólnej.

Jeszcze raz gratulujemy!


Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 75

Wczoraj 986

W tygodniu 5082

W miesiącu 36878

Od początku 2019 roku 983070

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech