Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt5listopad201309:43
Information
Współpraca
Joanna Kaczor Rzecznik prasowy RSPR W Poznaniu
4093 hits
Uczestniczyliśmy w przekazaniu ambulansu.

 25 października 2013 roku na terenie Rejonowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu, w obecności naszych uczniów odbyło się oficjalne przekazanie 3 nowych ambulansów wraz ze sprzętem medycznym, które już służą mieszkańcom Poznania oraz powiatu poznańskiego.

 

Pan Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego  wręczył  ratownikom medycznym klucze do nowych karetek.
- Cieszę, się, że nowe ambulanse, będą mogły służyć mieszańcom Poznania oraz powiatu poznańskiego, powiedział Marszałek Województwa Wielkopolskiego.
Pan Grzegorz Wrona Dyrektor Rejonowej Stacji Pogotowia Ratunkowego podziękował Panu Marszałkowi za wsparcie i ścisłe uczestnictwo w tworzeniu Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego.
Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego posiada 22 zespoły Ratownictwa Medycznego, które wyjeżdżają do pacjentów około 200 razy na dobę. Przewiduje się, że w 2013 roku liczba wyjazdów wyniesie około 70.

Podczas przekazania ambulansów Zespołom Ratownictwa Medycznego, obecni byli uczniowie Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych im. Rudolfa Modrzejewskiego w Poznaniu, którzy po uroczystości zostali zaproszeni do Szkoły Ratownictwa działającej przy Rejonowej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Pracownicy szkoły przeprowadzili dla uczniów kurs z zakresu pierwszej pomocy.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 329

Wczoraj 968

W tygodniu 1297

W miesiącu 31457

Od początku 2019 roku 913603

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech