Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr29wrzesień202106:56
Information
Administrator strony
259 hits
Dzień edukacji na świecie - konkurs na plakat
Należy wybrać kraj na świecie i opisać po angielsku lub hiszpańsku z tłumaczeniem po polsku, w kilku podpunktach:
1.Jak tam jest obchodzone święto edukacji / nauczyciela i kiedy przypada
2.Jaki jest system szkolnictwa( kiedy rozpoczyna się naukę, a kiedy kończy, czego się uczą w szkole , czy mają jakieś zajęcia praktyczne)
3.Opisać typowy dzień szkolny
4.Czym się zajmuje ministerstwo edukacji
Prace urozmaicamy ilustracjami/ zdjęciami i dostarczamy do 12.10 do p.A Grzesiak, E . Kleban lub J. Bronikowskiej Szot  

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 335

Wczoraj 968

W tygodniu 1303

W miesiącu 31463

Od początku 2019 roku 913609

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech