Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (3 Votes)
Wt28wrzesień202114:03
Information
Klasy wojskowe
Administrator strony
921 hits
Szkolne Koło LOK w akcji

 

18 września 2021 roku w m. Biedrusko, na Strzelnicy Piechoty Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych odbył się XXIII Międzynarodowy Wielobój Strzelecki żołnierzy rezerwy państw NATO, zorganizowany przez Klub LOK „SNAJPER”. W zawodach uczestniczyło około 200 zawodników reprezentantów ponad 40. czteroosobowych zespołów.

Rywalizowano w kilku konkurencjach strzeleckich, m.in. w strzelaniu na celność z pistoletu wojskowego, pistoletu maszynowego, karabinka automatycznego, karabinu maszynowego, karabinu wyborowego, i innych. W Turnieju po raz pierwszy uczestniczyli przedstawiciele Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych, reprezentowanego przez członków Zarządu Koła LOK oraz uczniowie klas mundurowych o profilu wojskowym.

Dla naszych uczniów była to okazja do wykazania się w roli wolontariuszy, na takiej rangi imprezie, a także wykazania się celnością podczas strzelania z dostępnej broni bojowej. Spisali się na medal.

Opracował A. Szymanowski

20210918_073704_001_2.jpg foto_2.jpg foto_4.jpg

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech