Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.90 (5 Votes)
Pn27wrzesień202110:31
Information
Uroczystości wojskowe
Administrator strony
522 hits
Klasa 3gw na obchodach Święta Wojsk Lądowych

W piątek w Poznaniu odbyły się centralne obchody Święta Wojsk Lądowych. Obchody rozpoczęły się w Bazylice archikatedralnej Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Następnie przy Pomniku Armii Poznań odbył się uroczysty apel z udziałem najwyższych Dowódców Wojska Polskiego i zaproszonych gości. W Poznaniu pojawił się między innymi Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak. Podstawowym gwarantem bezpieczeństwa są silne, dobrze wyszkolone Siły Zbrojne RP. To na wojskach lądowych spoczywa największy ciężar zadań. Obecnie rozwijamy ten rodzaj - mówił podczas obchodów. Przekazał też informację, o nowych czołgach, które pozyska wojsko. Wojsko Polskie pozyska 250 najnowocześniejszych czołgów Abrams SEPv3.  W uroczystościach brała udział klasa 3gw.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 358

Wczoraj 968

W tygodniu 1326

W miesiącu 31486

Od początku 2019 roku 913632

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech