Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt21wrzesień202111:02
Information
Dorota Wyrzykiewicz
91 hits
Konkurs Pięknego Czytania

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Pięknego Czytania. W tym roku czytamy utwory napisane w poznańskiej gwarze. Będzie więc sporo zabawy i śmiechuwink Wybrane teksty wierszy można pobrać w bibliotece i tam też dokonać zapisu na konkurs. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. O dokładnym terminie i godzinie konkursu powiadomiony zostanie każdy uczestnik indywidualnie przez Librusa.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 793

Wczoraj 1395

W tygodniu 4433

W miesiącu 33027

Od początku 2019 roku 878830

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech