Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt21wrzesień202111:02
Information
Dorota Wyrzykiewicz
84 hits
Konkurs Pięknego Czytania

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Pięknego Czytania. W tym roku czytamy utwory napisane w poznańskiej gwarze. Będzie więc sporo zabawy i śmiechuwink Wybrane teksty wierszy można pobrać w bibliotece i tam też dokonać zapisu na konkurs. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. O dokładnym terminie i godzinie konkursu powiadomiony zostanie każdy uczestnik indywidualnie przez Librusa.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech