Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.83 (9 Votes)
Śr15wrzesień202106:49
Information
Administrator strony
1587 hits
13 października Dzień Tygrysa

  13 października w środę odbędzie się na boisku szkolnym - orlik , Dzień Tygrysa dla klas I. W tym dniu nie ma lekcji dydaktycznych dla tych klas. Spotkanie integracyjne rozpoczyna się o godzinie 9.00 i kończy około godziny 13.

  Każda klasa proszona jest o przygotowanie : piosenki lub wiersza (który, będzie przez klasę zaprezentowany) oraz plakatu o klasie. Wszyscy uczniowie klas I przychodzą przebrani ( tematyka dowolna). Zabieramy ze sobą tylko dobre humory.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 215

Wczoraj 1318

W tygodniu 2878

W miesiącu 15702

Od początku 2019 roku 1253208

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech