Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.83 (9 Votes)
Śr15wrzesień202106:49
Information
Administrator strony
610 hits
13 października Dzień Tygrysa

  13 października w środę odbędzie się na boisku szkolnym - orlik , Dzień Tygrysa dla klas I. W tym dniu nie ma lekcji dydaktycznych dla tych klas. Spotkanie integracyjne rozpoczyna się o godzinie 9.00 i kończy około godziny 13.

  Każda klasa proszona jest o przygotowanie : piosenki lub wiersza (który, będzie przez klasę zaprezentowany) oraz plakatu o klasie. Wszyscy uczniowie klas I przychodzą przebrani ( tematyka dowolna). Zabieramy ze sobą tylko dobre humory.

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech