Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt14wrzesień202106:50
Information
Dorota Wyrzykiewicz
178 hits
Wielka Zbiórka Książek

Biblioteka rozpoczyna coroczną zbiórkę książek na akcję charytatywną do szpitali, której finał odbędzie się wiosną bieżącego roku szkolnego. Zbieramy beletrystykę wydaną po 2000 roku dla czytelników w wieku od 0 do 100 lat. Jeśli macie w domu takie książki i chcecie się nimi podzielić zachęcamy do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji i przyniesienia ich do szkolnej biblioteki.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 404

Wczoraj 968

W tygodniu 1372

W miesiącu 31532

Od początku 2019 roku 913678

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech