Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Wt24sierpień202106:21
Information
Szkoła informuje
Administrator strony
3287 hits
SZKOŁA HUMANITARNA

 

 

Z radością informujemy, że nasza szkoła, jako jedna z 13 szkół z całej Polski zakwalifikowana została do projektu Szkoła Humanitarna. Jest to roczny program edukacyjny Polskiej Akcji Humanitarnej, którego efektem będzie nadanie placówce zaszczytnego tytułu Szkoły Humanitarnej :)


Szkoła Humanitarna obejmuje obszar tematyczny edukacji globalnej, w zakresie której wiele zjawisk przedstawić można poprzez globalne współzależności, których przejawem są sformułowane przez ONZ Cele Zrównoważonego Rozwoju 2030.

Większość wymaganych w projekcie działań dotyczy klasy projektowej (3 gedp) wraz z 2 nauczycielkami (P.Ulatowska, L.Przybylska). Do niektórych jednak zachęcać będziemy całą społeczność szkolną. Więcej informacji o tym, co nas czeka - w prezentacji.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 779

Wczoraj 1395

W tygodniu 4419

W miesiącu 33013

Od początku 2019 roku 878816

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech