Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Śr2czerwiec202106:19
Information
BasSzy
Enea Energetyk Poznań Mistrzem Polski Juniorek!!!

 

MAMY TO!!!!!

Juniorki Enea Energetyk Poznań kończą sezon 2020/2021 z kompletem sukcesów. Miesiąc temu debiutująca młodzież w seniorskich rozgrywkach 1 ligi siatkówki kobiet odniosła znakomity sukces zdobywając brązowy medal. W miniony weekend zdobyte doświadczenie z parkietu 1 oraz 2 ligi siatkarki mogły zaprezentować w Finałowym Turnieju Mistrzostw Polski w Olecku.  Ciężka praca i determinacja w dążeniu do celu siatkarek, które na co dzień są uczennicami SOS XVIII Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych  w Poznaniu przyniosła znakomite rezultaty. Złoty medal MP Juniorek to historyczny wynik klubu Enea Energetyk Poznań.

Przebieg turnieju Enea Energetyk Poznań

Faza grupowa

UKS Atena Warszawa – Enea Energetyk Poznań 1:3

Enea Energetyk Poznań – KS Pałac Bydgoszcz 3:1

Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała – Enea Energetyk Poznań 0:3

 

Półfinał

Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:1

 

Finał

Energa MKS SMS Kalisz – Enea Energetyk Poznań 0:3

 

Nagrody indywidualne

MVP – Martyna Borowczak

Najlepsza rozgrywająca – Julia Bińczycka

Najlepsza libero – Daria Skomorowska

 

Skład Enea Energetyk Poznań

Julia Bińczycka, Martyna Pisarska, Malwina Stachowiak, Martyna Szczepuła, Daria Skomorowska, Wiktoria Wnuk, Wiktoria Stryjak, Martyna Borowczak, Wiktoria Niwald, Aleksandra Myszkowska, Martyna Ladorska, Wiktoria Pisarska, Weronika Ziętkiewicz, Anna Regulska, Anna Wojciechowska, Justyna Jankowska, Rozalia Moszyńska

Trenerzy: Marcin Orlik, Marcin Patyk

GRATULUJEMY!!!!

 

enea1.jpg enea2.jpg enea3.jpg

enea_5.jpg enea_6.jpg
 

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech