Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Śr2czerwiec202106:19
Information
BasSzy
Enea Energetyk Poznań Mistrzem Polski Juniorek!!!

 

MAMY TO!!!!!

Juniorki Enea Energetyk Poznań kończą sezon 2020/2021 z kompletem sukcesów. Miesiąc temu debiutująca młodzież w seniorskich rozgrywkach 1 ligi siatkówki kobiet odniosła znakomity sukces zdobywając brązowy medal. W miniony weekend zdobyte doświadczenie z parkietu 1 oraz 2 ligi siatkarki mogły zaprezentować w Finałowym Turnieju Mistrzostw Polski w Olecku.  Ciężka praca i determinacja w dążeniu do celu siatkarek, które na co dzień są uczennicami SOS XVIII Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych  w Poznaniu przyniosła znakomite rezultaty. Złoty medal MP Juniorek to historyczny wynik klubu Enea Energetyk Poznań.

Przebieg turnieju Enea Energetyk Poznań

Faza grupowa

UKS Atena Warszawa – Enea Energetyk Poznań 1:3

Enea Energetyk Poznań – KS Pałac Bydgoszcz 3:1

Bialski Klub Sportowy Stal Bielsko-Biała – Enea Energetyk Poznań 0:3

 

Półfinał

Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:1

 

Finał

Energa MKS SMS Kalisz – Enea Energetyk Poznań 0:3

 

Nagrody indywidualne

MVP – Martyna Borowczak

Najlepsza rozgrywająca – Julia Bińczycka

Najlepsza libero – Daria Skomorowska

 

Skład Enea Energetyk Poznań

Julia Bińczycka, Martyna Pisarska, Malwina Stachowiak, Martyna Szczepuła, Daria Skomorowska, Wiktoria Wnuk, Wiktoria Stryjak, Martyna Borowczak, Wiktoria Niwald, Aleksandra Myszkowska, Martyna Ladorska, Wiktoria Pisarska, Weronika Ziętkiewicz, Anna Regulska, Anna Wojciechowska, Justyna Jankowska, Rozalia Moszyńska

Trenerzy: Marcin Orlik, Marcin Patyk

GRATULUJEMY!!!!

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech