Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt15październik201308:13
Information
Administrator strony
4803 hits
Dzień Tygrysa 2013 (GALERIA) (FILM)

 

 W piątek 12 października odbył się w naszej szkole kolejny Dzień Tygrysa. Jest to dzień poświęcony wszystkim klasom pierwszym w naszej szkole.

W rożnych konkursach: tanecznych, jedzenia pączków czy niesmacznych mikstur, na najlepsze przebranie, bieg z jajkiem najlepsza okazała się klasa Igb.}

{videobox}fahrs_rUnE4{/videobox}

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 440

Wczoraj 968

W tygodniu 1408

W miesiącu 31568

Od początku 2019 roku 913714

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech