Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)

Ogłoszenie wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji styczeń – luty 2021 

31 marca 2021 r.

 

UWAGA!

Od 31 marca do 8 kwietnia 2021r. osoby, które w sesji styczeń-luty 2021 r. nie zaliczyły dowolnej części egzaminu,

mogą składać  uzupełniającą deklarację przystąpienia do niezdanej części egzaminu w szkole macierzystej.

 

Podpisaną deklarację zdający mogą złożyć pocztą tradycyjną lub elektronicznie.

 

Deklaracje do pobrania w załącznikach.

Proszę wysyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temat imię i nazwisko oraz oznaczenie kwalifikacji.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech