Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn8marzec202108:59
Information
Beata Legierko
696 hits
Wyniki egzaminów zawodowych w sesji zimowej 2021

 

Ogłoszenie wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji styczeń – luty 2021 

31 marca 2021 r.

 

UWAGA!

Od 31 marca do 8 kwietnia 2021r. osoby, które w sesji styczeń-luty 2021 r. nie zaliczyły dowolnej części egzaminu,

mogą składać  uzupełniającą deklarację przystąpienia do niezdanej części egzaminu w szkole macierzystej.

 

Podpisaną deklarację zdający mogą złożyć pocztą tradycyjną lub elektronicznie.

 

Deklaracje do pobrania w załącznikach.

Proszę wysyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temat imię i nazwisko oraz oznaczenie kwalifikacji.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 918

Wczoraj 1172

W tygodniu 918

W miesiącu 29512

Od początku 2019 roku 875315

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech