Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (65 Votes)
Śr17luty202113:29
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1269 hits
V Ogólnopolskie Czytanie "Jeżycjady"

     Nasza szkoła weźmie udział w V Ogólnopolskim Czytaniu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz organizowanym przez wydawnictwo Akapit Press. 

     Nauczyciele i uczniowie będą czytać fragmenty książki „Kwiat kalafiora”. Akcja rozpocznie się 17 marca o godz. 11.00. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa w bibliotece zgromadzi się tylko niewielka część szkolnej społeczności. Reszta uczniów będzie mogła w tym samym dniu obejrzeć film, który zostanie opublikowany na stronie szkoły. Zachęcamy do wykorzystania go przez wychowawców klas podczas lekcji wychowawczych, w celu przybliżenia uczniom twórczości poznańskiej pisarki, która specjalizuje się w literaturze młodzieżowej. Wiele treści zawartych w jej książkach, które cieszą się nieustającą popularnością, jest ponadczasowa i aktualna również w obecnych czasach.

     Ponadto zachęcamy uczniów do udziału w dwóch dodatkowych aktywnościach: konkursie fotograficznym „Jeżycjada Małgorzaty Musierowicz” oraz konkursie na „Najlepszą recenzję książki Małgorzaty Musierowicz”. Zdjęcia i recenzje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie szkoły i Facebooku Biblioteka ZSGD.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 477

Wczoraj 968

W tygodniu 1445

W miesiącu 31605

Od początku 2019 roku 913751

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech