Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Wt2luty202108:59
Information
BasSzy
kampania #SzczepimySię

 

Szanowni Państwo,

pokonanie pandemii koronawirusa to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań ,dlatego  zachęcamy do zapoznania się z informacjami MEN     

na temat walki z koronawirusem i szczepień przeciwko COVID-19  

www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow.

Zachęcamy również do korzystania z informacji ze strony gov.pl/szczepimysie,

gdzie na bieżąco umieszczane są aktualności o przebiegu szczepień.                       

Znajdą tam Państwo najnowsze komunikaty i wskazówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,   a także założenia Narodowego Programu Szczepień.

Dyrektor ZSGD

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech