Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt8październik201311:16
Information
Wioletta Górska
3367 hits
Wycieczka dydaktyczna dla klas Technikum geodezyjnego

DNIA 24 PAŹDZIERNIKA 2013 R KLASY NAJSTARSZE TECHNIKUM GEODEZYJNEGO WYCHODZA NA WYCIECZKĘ DYDAKTYCZNA DO WOJEWÓDZKIEJ INSPEKCJI GEODEZJI I KARTOGRAFII W POZNANIU. WKRÓTCE RELACJA Z WYCIECZKI. 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 775

Wczoraj 1395

W tygodniu 4415

W miesiącu 33009

Od początku 2019 roku 878812

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech