Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (21 Votes)
Pn18styczeń202114:50
Information
Bibliotekarz poleca
Dorota Wyrzykiewicz
255 hits
Bestsellerowa trylogia Colleen Hoover

        Trylogia Slammed (od nazwy poezji slamowej) jest jedną z lepszych serii, jakie można znaleźć na półkach wśród młodzieżowych romansów. To książki z gatunku new adult, czyli przeznaczone dla młodych ludzi wkraczających w dorosłość.

        Na serię składają się trzy tomy: „Pułapka uczuć”, „Nieprzekraczalna granica” oraz „Ta dziewczyna”. Te wzruszające opowieści o odpowiedzialności, miłości oraz poezji, nierozerwalnie związanej z życiem, czyta się niemal jednym tchem.

      Po stracie ukochanego ojca, osiemnastoletnia Layken Cohen wraz z matką i młodszym bratem zmuszona jest rozpocząć nowe życie w miasteczku Ypsilanti w stanie Michigan. Sprzedają dom, pakują rodzinne pamiątki i wyruszają na północ. Każde z nich z innymi obawami i planami na przyszłość. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że już pierwszy kontakt z sąsiedztwem z naprzeciwka zwiastuje poważne zmiany w rodzinnych relacjach. Kel, dziewięcioletni brat Lake, zaprzyjaźnia się z Caulderm, chłopcem z sąsiedztwa, natomiast Layken poznaje dwudziestojednoletniego Willa Coopera, starszego brata Cauldera.

       Layken i Willa łączy nie tylko piękne uczucie, ale także strata rodziców oraz obowiązki, daleko wykraczające ponad siły tych młodych ludzi. Will wychowuje młodszego brata, studiuje i jednocześnie pracuje, aby utrzymać rodzinę. Lake jest jeszcze licealistką, opiekuje się swoim bratem i zmaga ze śmiertelną chorobą matki. To duży ciężar dla tak młodych osób. Jak poradzą sobie w tej trudnej sytuacji? Czy uda im się przezwyciężyć trudności, jakie przyniósł im los? I w końcu, jak rozwinie się relacja między tym dwojgiem odważnych młodych ludzi?

    Na te pytania znajdziecie odpowiedź w pierwszym tomie trylogii Colleen Hoover zatytułowanej „Pułapka uczuć”. W drugiej części sprawy między głównymi bohaterami zaczynają się nieco komplikować, narrację przejmuje Will i utrzymuje ją również w tomie trzecim. Obraz zdarzeń przedstawiony ze strony młodego mężczyzny, pozwala czytelnikowi spojrzeć nieco inaczej na niektóre wydarzenia i dowiedzieć się kilka dodatkowych szczegółów.

      Trylogia Slammed to porywająca opowieść o prawdziwej, dojrzałej miłości i rodzinnych więzach. Powinna przypaść do gustu wszystkim wielbicielom dorobku Colleen Hoover, niekwestionowanej królowej gatunku new adultJ

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech