Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.95 (49 Votes)
Cz15październik202009:30
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
920 hits
Wielka Zbiórka Książek 2020

         W tym roku po raz kolejny biblioteka ZSGD przyłączyła się do Wielkiej Zbiórki Książek. Celem tej akcji charytatywnej jest zebranie literatury zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, która wzbogaci zasoby bibliotek przyszpitalnych.

       Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, a także mieszkańców osiedla, którzy chętnie przynosili książki na ten szczytny cel. W sumie udało się zebrać 259 pozycji literackich: ilustrowanych książeczek dla najmłodszych, powieści młodzieżowych, a także literatury pięknej dla dorosłych.

    Dziękujemy wszystkim darczyńcom: Annie Grzesiak, Małgorzacie Sargalskiej, Magdalenie Kulikowskiej, Marzennie Ciemnieckiej, Krzysztofowi Andrzejakowi, Justynie Kosteckiej, Dorocie Wyrzykiewicz, Bartoszowi Kujawie, Patrykowi Wielgusowi, Adamowi Biegoniowi, Magdalenie Morawskiej, Magdalenie Wojciechowskiej. Szczególne podziękowania dla Mateusza Klatta za przekazanie aż 89 książek oraz dla pani Agnieszki Matysiak, która wzbogaciła zbiórkę o 45 pozycji literackich.

       Pamiętajmy, że warto pomagać, aby zobaczyć uśmiech na twarzach pacjentów szpitali. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji Zbiórki w przyszłym roku!

13.jpg 15.jpg 17.jpg

19.jpg 21.jpg 23.jpg

25.jpg 27.jpg 29.jpg

31.jpg

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech