Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.98 (109 Votes)
Cz15październik202009:30
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
1736 hits
Wielka Zbiórka Książek 2020

         W tym roku po raz kolejny biblioteka ZSGD przyłączyła się do Wielkiej Zbiórki Książek. Celem tej akcji charytatywnej jest zebranie literatury zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, która wzbogaci zasoby bibliotek przyszpitalnych.

       Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, a także mieszkańców osiedla, którzy chętnie przynosili książki na ten szczytny cel. W sumie udało się zebrać 259 pozycji literackich: ilustrowanych książeczek dla najmłodszych, powieści młodzieżowych, a także literatury pięknej dla dorosłych.

    Dziękujemy wszystkim darczyńcom: Annie Grzesiak, Małgorzacie Sargalskiej, Magdalenie Kulikowskiej, Marzennie Ciemnieckiej, Krzysztofowi Andrzejakowi, Justynie Kosteckiej, Dorocie Wyrzykiewicz, Bartoszowi Kujawie, Patrykowi Wielgusowi, Adamowi Biegoniowi, Magdalenie Morawskiej, Magdalenie Wojciechowskiej. Szczególne podziękowania dla Mateusza Klatta za przekazanie aż 89 książek oraz dla pani Agnieszki Matysiak, która wzbogaciła zbiórkę o 45 pozycji literackich.

       Pamiętajmy, że warto pomagać, aby zobaczyć uśmiech na twarzach pacjentów szpitali. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji Zbiórki w przyszłym roku!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 959

Wczoraj 1172

W tygodniu 959

W miesiącu 29553

Od początku 2019 roku 875356

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech