Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Pt9październik202005:56
Information
Sport
Administrator strony
2541 hits
9 medali naszych lekkoatletów

W rozegranych 8.10.2020 Indywidualnych Mistrzostwach Poznania szkół średnich (Licealiada) w lekkiej atletyce uczniowie naszej szkoły wywalczyli rewelacyjne 9 medali.

Zwycięstwa odnieśli: Marta Haczyk (3GD) w chodzie sportowym na 2000 metrów, Maria Wolanczyk (2LA) w biegu na 1500 metrów oraz Hanka Weichert (2LBP) w pchnięciu kulą. Srebrne medale wywalczyli: Kamila Joachymiak (2LBP) w rzucie oszczepem, Mateusz Kowalski (3GD) w pchnięciu kulą, oraz sztafeta szwedzka w składzie Kacper Janczyk, Mateusz Adamczewski, Kasper Nowaczyk, Michał Jaskowski (wszyscy 2LBP). Na 3 miejscu podium rywalizacje ukończyli: Patrycja Mazurowska (2GW) w biegu na 800 metrów, Ewa Maćkowska (2LA) w biegu na 100 metrów oraz Jakub Nowak (3GD) w rzucie oszczepem. Pozostali startujący kończyli rywalizację na miejscach blisko podium. Wszystkim startującym, w szczególności medalistom gratulujemy!!!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 320

Wczoraj 1318

W tygodniu 2983

W miesiącu 15807

Od początku 2019 roku 1253313

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech