Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Pt9październik202005:56
Information
Sport
Administrator strony
1745 hits
9 medali naszych lekkoatletów

W rozegranych 8.10.2020 Indywidualnych Mistrzostwach Poznania szkół średnich (Licealiada) w lekkiej atletyce uczniowie naszej szkoły wywalczyli rewelacyjne 9 medali.

Zwycięstwa odnieśli: Marta Haczyk (3GD) w chodzie sportowym na 2000 metrów, Maria Wolanczyk (2LA) w biegu na 1500 metrów oraz Hanka Weichert (2LBP) w pchnięciu kulą. Srebrne medale wywalczyli: Kamila Joachymiak (2LBP) w rzucie oszczepem, Mateusz Kowalski (3GD) w pchnięciu kulą, oraz sztafeta szwedzka w składzie Kacper Janczyk, Mateusz Adamczewski, Kasper Nowaczyk, Michał Jaskowski (wszyscy 2LBP). Na 3 miejscu podium rywalizacje ukończyli: Patrycja Mazurowska (2GW) w biegu na 800 metrów, Ewa Maćkowska (2LA) w biegu na 100 metrów oraz Jakub Nowak (3GD) w rzucie oszczepem. Pozostali startujący kończyli rywalizację na miejscach blisko podium. Wszystkim startującym, w szczególności medalistom gratulujemy!!!

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech