Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.00 (4 Votes)
Śr30wrzesień202012:38
Information
Administrator strony
1907 hits
Pandemiczny "Dzień Tygrysa"

Dzień Tygrysa to 15 letnia tradycja w ZSGD. W tym roku ze względu na pandemie koronawirusa, nie możemy zrealizować spotkania integracyjnego dla klas I.

Zależy nam bardzo na tym, żeby uczniowie klasy pierwszej mogli poznać się z cała społecznością szkolną. Bardzo proszę, żeby każda klasa I do 10 października, przygotowała plakat swojej klasy lub bryłę przestrzenną przedstawiającą swoją klasę i zrobiła wspólne zdjęcie z tą pracą. Zachęcam, żeby w tym projekcie wzięły udział wszystkie klasy w szkole. Prace zbiera pani pedagog.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 886

Wczoraj 1235

W tygodniu 6986

W miesiącu 28662

Od początku 2019 roku 910808

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech