Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt29wrzesień202011:11
Information
Projekty międzynarodowe
Administrator strony
478 hits
Irlandia w szkole

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła dołączyła do projektu edukacyjnego Fundacji Kultury Irlandii "Irlandia w szkole" pod patronatem Konsulatu Honorowego Irlandii w Poznaniu.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Z tęsknoty za podróżami" na plakat zachęcający do podróżowania do Irlandii.

Prace plastyczne wykonane być powinny w formacie A3 w dowolnej technice plastycznej.
Pomocna będzie prezentacja bazowa projektu „Irlandia w szkole”, materiały znajdujące się na stronie projektowej www.fki.home.pl/irlandiawszkole

Oceniana będzie kreatywność, zgodność pracy z tematem, walory artystyczne pracy, estetyka jej wykonania, oryginalność, a zwłaszcza samodzielność wykonania.
Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci atrakcyjnych
materiałów plastycznych oraz irlandzkich ufundowane przez sponsora konkursu: Fundację
Kultury Irlandzkiej.
Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane na obu stronach internetowych Fundacji: raportowej i edukacyjnej. Plakaty zdobywców pierwszego miejsca z każdej grupy wiekowej zostaną wydrukowane i przesłane do wszystkich uczestników projektu „Irlandia w szkole”. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną też wyeksponowane w formie wystawy w czasie „Dni św.Patryka 2021”

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy do kontaktu z organizatorkami. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 16.10.

Patrycja Ulatowska
Lidia Przybylska (s.204)

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 609

Wczoraj 1206

W tygodniu 5875

W miesiącu 16260

Od początku 2019 roku 604928

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech