Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (96 Votes)
Wt22wrzesień202007:31
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1636 hits
Katalog online już dostępny!

      Biblioteka ZSGD oferuje nowy sposób przeglądania księgozbioru - za pomocą katalogu online! Szczególnie w czasie pandemii jest to bardzo wygodne. Można w katalogu wyszukać interesującą nas książkę, a nawet ją zamówić.

      Wystarczy zgłosić się do biblioteki i podać swój adres e-mailowy. Na pocztę będziecie otrzymywać powiadomienia o zbliżającym się terminie zwrotu książek. Istnieje również możliwość założenia konta na stronie głównej katalogu (zakładka zaloguj się). Daje to bardzo wiele możliwości. Posiadacze konta mogą bowiem sprawdzać, jakie książki mają wypożyczone, kiedy trzeba je zwrócić, a także mogą zamówić interesujące ich pozycje. Należy wyszukać w katalogu dany tytuł i kliknąć opcję rezerwacji. Książka będzie czekała na odbiór w bibliotece 2 dni.

    Zachęcamy wszystkich czytelników do przeglądania katalogu, a także zakładania indywidualnych kont. Wejście do katalogu znajdziecie na stronie internetowej szkoły. Wystarczy wejść w zakładkę Biblioteka i tam znajduje się odnośnik Biblioteka online lub kliknąć w link: https://m000369.molnet.mol.pl/.

   W zakładce Biblioteka pojawiło się także wejście na Facebooka biblioteki. Przypominamy, że posiadamy taką stronę i zachęcamy do jej polubienia: https://www.facebook.com/Biblioteka-ZSGD-111079147206619.

 

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech