Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (96 Votes)
Wt22wrzesień202007:31
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1637 hits
Katalog online już dostępny!

      Biblioteka ZSGD oferuje nowy sposób przeglądania księgozbioru - za pomocą katalogu online! Szczególnie w czasie pandemii jest to bardzo wygodne. Można w katalogu wyszukać interesującą nas książkę, a nawet ją zamówić.

      Wystarczy zgłosić się do biblioteki i podać swój adres e-mailowy. Na pocztę będziecie otrzymywać powiadomienia o zbliżającym się terminie zwrotu książek. Istnieje również możliwość założenia konta na stronie głównej katalogu (zakładka zaloguj się). Daje to bardzo wiele możliwości. Posiadacze konta mogą bowiem sprawdzać, jakie książki mają wypożyczone, kiedy trzeba je zwrócić, a także mogą zamówić interesujące ich pozycje. Należy wyszukać w katalogu dany tytuł i kliknąć opcję rezerwacji. Książka będzie czekała na odbiór w bibliotece 2 dni.

    Zachęcamy wszystkich czytelników do przeglądania katalogu, a także zakładania indywidualnych kont. Wejście do katalogu znajdziecie na stronie internetowej szkoły. Wystarczy wejść w zakładkę Biblioteka i tam znajduje się odnośnik Biblioteka online lub kliknąć w link: https://m000369.molnet.mol.pl/.

   W zakładce Biblioteka pojawiło się także wejście na Facebooka biblioteki. Przypominamy, że posiadamy taką stronę i zachęcamy do jej polubienia: https://www.facebook.com/Biblioteka-ZSGD-111079147206619.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 998

Wczoraj 1235

W tygodniu 7098

W miesiącu 28774

Od początku 2019 roku 910920

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech