Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 2.00 (1 głosowało)
Pn14wrzesień202008:46
Information
Sport
Administrator strony
1720 hits
Złoty medal i niedokończone rozgrywki

 

  Klasa licealna w naszej szkole jest klasą sportową. Prym wiodą piłkarze ręczni i siatkarze. W zeszłym roku szkolnym w związku z pandemią rozgrywki sportowe szkół zostały mocno ograniczone.

Nasi piłkarze ręczni zdołali zdobyć złoty medal licealiady w Poznaniu. Piłkarki ręczne zajęły czwarte miejsce w tych rozgrywkach. Siatkarze i siatkarki weszli do finałowej czwórki i ... na tym rozgrywki zakończyły się. Gratulujemy!

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 878

Wczoraj 1172

W tygodniu 878

W miesiącu 29472

Od początku 2019 roku 875275

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech