Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt23czerwiec202009:59
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
869 hits
Wakacje tuż-tuż...

Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy wspaniałych wakacji! Odpoczywajcie, relaksujcie się i dbajcie o siebie, abyśmy w pełni sił i zdrowia mogli się spotkać we wrześniu w nowym roku szkolnym!

Poniżej przedstawiamy kilka recenzji ciekawych książek, w które warto się zaopatrzyć na ten długi wakacyjny czascool

https://padlet.com/gosiasargalska/Bookmarks

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech