Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (7 Votes)
Pn30marzec202007:47
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
2189 hits
Szkolna biblioteka na FB!

Szkolna biblioteka utworzyła swoją stronę na Facebooku:

https://www.facebook.com/Biblioteka-ZSGD-111079147206619/

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do jej polubienia lub obserwowania.

Znajdziecie tutaj zestawy linków, na których jest darmowy dostęp do lektur, propozycje powtórek z różnych przedmiotów przed maturą, propozycje quizów, gier planszowych on-line, zagadek i rebusów oraz ćwiczeń sportowych do przeprowadzenia w warunkach domowych, a także bieżące informacje o sytuacji w szkolnictwie.

Zachęcamy do przesyłania ciekawych materiałów, recenzji książek i własnych przemyśleń, a tym samym do współtworzenia razem z nami strony Biblioteka ZSGD.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 433

Wczoraj 968

W tygodniu 1401

W miesiącu 31561

Od początku 2019 roku 913707

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech