Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.63 (4 Votes)
Pn20styczeń202011:36
Information
Współpraca
BasSzy
8533 hits
Nowy samochód do celów szkoleniowych!

 

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych wzbogacił się o samochód do celów szkoleniowych

Dnia 14 stycznia 2020 roku podczas uroczystego spotkania, został przekazany naszej szkole przez Auto Watin – Autoryzowanego dealera marki Ford, samochód Ford Transit do celów szkoleniowych.  Pojazd ten nie jest zarejestrowany i nie nadaje się do poruszania po drogach, jednak jako pomoc naukowa fabrycznie nowe auto to bardzo cenny nabytek.                

W spotkaniu uczestniczył Dyrektor Wydziału Oświaty Pan Przemysław Foligowski, jeden z właścicieli Auto Watin Pan Adam Zalszewski, Dyrektor do  spraw sprzedaży Pani Magdalena Zacher oraz Dyrekcja i przedstawiciele szkoły.                                                                                        

 „Będziemy robić wszystko, aby ten pojazd był wykorzystywany jak najlepiej i służył młodzieży na warsztatach na długie lata”.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 3266

Wczoraj 701

W tygodniu 4754

W miesiącu 12105

Od początku 2019 roku 1909050

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech