Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.63 (4 Votes)
Pn20styczeń202011:36
Information
Współpraca
BasSzy
4099 hits
Nowy samochód do celów szkoleniowych!

 

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych wzbogacił się o samochód do celów szkoleniowych

Dnia 14 stycznia 2020 roku podczas uroczystego spotkania, został przekazany naszej szkole przez Auto Watin – Autoryzowanego dealera marki Ford, samochód Ford Transit do celów szkoleniowych.  Pojazd ten nie jest zarejestrowany i nie nadaje się do poruszania po drogach, jednak jako pomoc naukowa fabrycznie nowe auto to bardzo cenny nabytek.                

W spotkaniu uczestniczył Dyrektor Wydziału Oświaty Pan Przemysław Foligowski, jeden z właścicieli Auto Watin Pan Adam Zalszewski, Dyrektor do  spraw sprzedaży Pani Magdalena Zacher oraz Dyrekcja i przedstawiciele szkoły.                                                                                        

 „Będziemy robić wszystko, aby ten pojazd był wykorzystywany jak najlepiej i służył młodzieży na warsztatach na długie lata”.

 

111111.jpg

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech