Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt17styczeń202006:57
Information
Współpraca
Administrator strony
8023 hits
Podziękowanie

  Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ,  Uczniom i Pracownikom Szkoły zaangażowanych w zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt , pod hasłem: " Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" .

W tegorocznej zbiórce wzięła również udział zaprzyjaźniona Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata. Jej Pracownikom , Uczniom i Rodzicom również składamy podziękowanie. Karma i inne zebrane artykuły zostały przekazane schronisku we Wrześni. Dołączyliśmy w ten sposób do akcji prowadzonej przez Wydział Oświaty w Poznaniu. Poniżej udostępniamy podziękowanie i  certyfikat jakie otrzymaliśmy.

W imieniu psiaków ze Schroniska we Wrześni bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie, dzięki temu zbiórka organizowana przez Wydział Oświaty zakończyła się sukcesem :)
Zebraliśmy łącznie ok 500 kg karmy suchej i mokrej, koce, ubranka, smycze, obroże, kagańce, przysmaki dla zwierzaków.
Wszystkie zebrane dary zostały dostarczone.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom otwartego serca
Samorząd Uczniowski z opiekunami

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 3122

Wczoraj 701

W tygodniu 4610

W miesiącu 11961

Od początku 2019 roku 1908906

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech