Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

W dniu 30 października odbywały sie w naszej szkole Wybory Samorządu Szkolnego. Najwięcej głosów otrzymali Marta Jeżewska 20,94% głosów, Ines Nowicka 18,41% i Artur Tomczak 14,44% głosów. Tak więc prezydium Samorządu Szkolnego stanowią: Marta Jeżewska, Ines Nowicka, Artur Tomczak. Ponadto reprezentantem liceum została Weronika Jahns a technikum Adrian Bąk.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech