Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.33 (3 Votes)
Pn3czerwiec201916:24
Information
Sport
Administrator strony
4767 hits
Jesteśmy wielcy! Brązowy medal Mistrzostw Polski!

Wspaniały, brązowy medal odbywających się w Ostródzie Mistrzostw Polski w Licealiadzie! Liceum nr XVIII i ZSGD jest trzecią siatkarską siłą wśród szkół średnich w Polsce! Nasz zawodnik Filip Kaczmarek „Kaczy” został wybrany najlepszym atakującym turnieju!

Warto posyłać dzieci do naszej szkoły! Mogą góry przenosić! Podziękowania należą się Klubowi Sportowemu Enea Energetyk Poznań, wszystkim trenerom, którzy szkolili tą młodzież, szczególne podziękowania dla Dominika Hajduka i Michała Dębca. Wielkie dzięki dla Kibiców, którzy pomagali walczyć - szczególnie Lila Kaczmarek, Agnieszka Grodziska i Krzysztof Kaczmarek. Sukces to jednocześnie koniec wielkiej przygody! Pozostaje mieć nadzieję, że ci siatkarze pójdą dalej tą drogą i wielu z nich będziemy mieli jeszcze przyjemność oglądać w akcji! Na podstawie strony Wiara Energetyka tekstu autorstwa: Marka Grodziskiego

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech