Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.33 (3 Votes)
Pn3czerwiec201916:24
Information
Sport
Administrator strony
4766 hits
Jesteśmy wielcy! Brązowy medal Mistrzostw Polski!

Wspaniały, brązowy medal odbywających się w Ostródzie Mistrzostw Polski w Licealiadzie! Liceum nr XVIII i ZSGD jest trzecią siatkarską siłą wśród szkół średnich w Polsce! Nasz zawodnik Filip Kaczmarek „Kaczy” został wybrany najlepszym atakującym turnieju!

Warto posyłać dzieci do naszej szkoły! Mogą góry przenosić! Podziękowania należą się Klubowi Sportowemu Enea Energetyk Poznań, wszystkim trenerom, którzy szkolili tą młodzież, szczególne podziękowania dla Dominika Hajduka i Michała Dębca. Wielkie dzięki dla Kibiców, którzy pomagali walczyć - szczególnie Lila Kaczmarek, Agnieszka Grodziska i Krzysztof Kaczmarek. Sukces to jednocześnie koniec wielkiej przygody! Pozostaje mieć nadzieję, że ci siatkarze pójdą dalej tą drogą i wielu z nich będziemy mieli jeszcze przyjemność oglądać w akcji! Na podstawie strony Wiara Energetyka tekstu autorstwa: Marka Grodziskiego

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 777

Wczoraj 1395

W tygodniu 4417

W miesiącu 33011

Od początku 2019 roku 878814

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech