Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt10maj201906:45
Information
BasSzy
3457 hits
UWAGA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH O PROFILU PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCY !!!!

UWAGA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH O PROFILU PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCY !!!!

Termin testów naborowych do 1 klasy sportowej z piłki ręcznej w ZSGD w Poznaniu

 Ze strony szkoleniowej zapewniamy opiekę doświadczonych trenerów piłki ręcznej z licencją A, którzy mogą się pochwalić prowadzeniem kadr wojewódzkich oraz zespołów ligowych na różnych szczeblach rozgrywek.

Wszystkich zainteresowanych czynnych już zawodników, a także tych, którzy czują się na siłach ,żeby teraz rozpocząć przygodę z piłką ręczną zapraszamy na testy naborowe, które odbędą się 23 MAJA o godzinie 18.00 w sali sportowej SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 72 w Poznaniu ul.Newtona 2.

Termin testów naborowych do pierwszej klasy licealnej piłki ręcznej w Zespole Szkół Geodezyjno Drogowych w Poznaniu. Klasa , której partnerem sportowym będzie klub MKS Poznań oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce dotyczy chłopców urodzonych w roku 2003 – (jedna klasa), oraz tych,którzy kończą w tym roku ósmą klasę szkoły podstawowej – rocznik 2004 ( osobna klasa ). Szkoła dysponuje pełnym zapleczem dydaktyczno naukowym, wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, bursą szkolną, która jest niewątpliwym atutem placówki, a także dogodnym położeniem w centrum miasta z dobrym dojazdem na salę sportową.

 Szczegółowe informacje Jakub Kasperczak 604624494

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 960

Wczoraj 1172

W tygodniu 960

W miesiącu 29554

Od początku 2019 roku 875357

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech