Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Pt1marzec201317:29
Information
Współzawodnictwo
Administrator strony
3294 hits
Turniej Szachowy 2013 (GALERIA)(FILM)

 We wtorek 26 lutego w bibliotece szkolnej odbył się kolejny turniej szachowy o mistrzostwo naszej szkoły. Najlepsi szachiści otrzymali puchary wręczone przez panią dyrektor Małgorzatę Lorek. Turniej zorganizowały panie: Alicja Syrzysko, Kinga Sarna i Dominika Goldman.

Oto wyniki:


1. Nicolas Dutkiewicz kl. I ga

2. Mateusz Zienkowicz kl. IV gb

3. Marcin Żurawski kl. IV gb

4.Mateusz Łukianowicz kl. I la

5. Łukasz Adamczak kl. II gb

6. Sebastian Soczka kl. IV gb{videobox}Ko74PvH07Fk{/videobox}

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech