Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.75 (2 Votes)
Pn1kwiecień201907:04
Information
BasSzy
10895 hits
"Umysły Ścisłe ZSGD, czyli 1 z 10"

Dnia 15. marca odbył się finał konkursu “Umysły Ścisłe ZSGD, czyli 1 z 10”.  

W części ustnej konkursu zmagali się uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą podczas pisemnych eliminacji. Pierwsze miejsce zajął Jakub Banach z 2GA, drugie miejsce Damian Stasik z 3GA, trzecie miejsce Szymon Fornalik 2GW.

Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy.

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 2945

Wczoraj 701

W tygodniu 4433

W miesiącu 11784

Od początku 2019 roku 1908729

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech