Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn4marzec201911:56
Information
Projekty miedzyszkolne
BasSzy
10880 hits
ZSGD na Targach Edukacyjnych w Poznaniu

W dniach 1-3 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Ponańskich, odbyły się XXIII Targi Edukacyjne. Udział wzięło ponad 170 placówek edukacyjnych, publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych. Stoisko Naszej Szkoły umiejscowiono w Aleji Zawodowców w pawilonie 7a.

Byliśmy gotowi do odpowiedzi na wszystkie pytania od kandydatów na uczniów Naszej szkoły, a zainteresowanie nauką w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych było niemałe!!!

 

Targi edukacyjne były też okazją do spotkania z absolwentami.

W tym roku nasze stoisko odwiedził miedzy innym p. Łukasz , student II roku Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, który w Poznaniu był w ramach delegacji promującej swoją uczelnię. Łukasz 2 lata temu skończył technikum geodezyjne o profilu wojskowym.  Ciepło wspomina nasza szkołę, kolegów i nauczycieli. Dzięki nauce w naszej szkole, teraz spełnia swoje marzenia, realizując pasje, zainteresowania na prestiżowej wojskowej uczelni.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 3254

Wczoraj 701

W tygodniu 4742

W miesiącu 12093

Od początku 2019 roku 1909038

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech