Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn4marzec201911:56
Information
Projekty miedzyszkolne
BasSzy
7943 hits
ZSGD na Targach Edukacyjnych w Poznaniu

W dniach 1-3 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Ponańskich, odbyły się XXIII Targi Edukacyjne. Udział wzięło ponad 170 placówek edukacyjnych, publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych. Stoisko Naszej Szkoły umiejscowiono w Aleji Zawodowców w pawilonie 7a.

Byliśmy gotowi do odpowiedzi na wszystkie pytania od kandydatów na uczniów Naszej szkoły, a zainteresowanie nauką w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych było niemałe!!!

 

Targi edukacyjne były też okazją do spotkania z absolwentami.

W tym roku nasze stoisko odwiedził miedzy innym p. Łukasz , student II roku Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, który w Poznaniu był w ramach delegacji promującej swoją uczelnię. Łukasz 2 lata temu skończył technikum geodezyjne o profilu wojskowym.  Ciepło wspomina nasza szkołę, kolegów i nauczycieli. Dzięki nauce w naszej szkole, teraz spełnia swoje marzenia, realizując pasje, zainteresowania na prestiżowej wojskowej uczelni.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 264

Wczoraj 1318

W tygodniu 2927

W miesiącu 15751

Od początku 2019 roku 1253257

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech