Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (3 Votes)
Cz21luty201909:51
Information
Wyjazdy naszych uczniów
Julia Borowczyk Kinga Sarna Małgorzata Skowiera
4485 hits
Wycieczka edukacyjna do VW

  Dnia 8 lutego klasy 1a, 1ts i 2ds miały okazję odwiedzić fabrykę Volkswagena we Wrześni. Mogliśmy zobaczyć tam etapy produkcji Volkswagena Craftera, zaczynając od hali gdzie powstawała karoseria samochodu, kończąc na hali montażu.

  Największe wrażenie zrobiły na nas roboty, które samodzielnie wykonywały np. prace spawalnicze. Na koniec mieliśmy możliwość obejrzenia pierwszego przejazdu nowo wyprodukowanego samochodu

 

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 904

Wczoraj 1172

W tygodniu 904

W miesiącu 29498

Od początku 2019 roku 875301

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech