Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Pt1luty201907:53
Information
Jadwiga Wesołowska
1566 hits
Weź udział koncercie!

Talenty indywidualne i grupowe, taneczne i muzyczne, kabaretowe i wszystkie inne mogą już zgłaszać swoje propozycje i pomysły do p. Wesołowskiej (sala 301), oraz p. Juszczyk (sala 207).

Piękny cel, dobra zabawa- nie może Ciebie zabraknąć !!!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 401

Wczoraj 968

W tygodniu 1369

W miesiącu 31529

Od początku 2019 roku 913675

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech