Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.60 (5 Votes)
Cz3styczeń201908:36
Information
Uroczystości szkolne
BasSzy
3895 hits
Koncert Świąteczny

 

18 grudnia 2018 r. odbył się w naszej szkole Koncert Świąteczny, przygotowany przez uczennice i uczniów z klas 3la,1la,2la,2ds,2ga i 2gw.Muzyce, tańcom i śpiewom nie było końca. Znalazł się także bardziej refleksyjny, świąteczny występ. Ponieważ pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem, odbyły się w 2 turach.

Koncert świąteczny przygotowany został pod okiem p.prof. Joanny Juszczyk i p.prof. Joanny Bronikowskiej-Szot. Idealnie wprowadził on w klimat świąt radosnych, przeżywanych w gronie bliskich i znajomych. Bardzo dobrze uzupełniał się on ze świątecznym Pop Upem (zachęcam do obejrzenia galerii w osobnym artykule), przygotowanym pod okiem p.prof. Jadwigi Wesołowskiej. Czy pamiętacie kiedy w naszej szkole tak hucznie przygotowywaliśmy się do grudniowych świąt? Ja sobie nie przypominam i bardzo chętnie przeżyję to znowu za rok.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 388

Wczoraj 968

W tygodniu 1356

W miesiącu 31516

Od początku 2019 roku 913662

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech